Waterpomp keerringen Afbeelding 1

  • Waterpomp keerringen 1
Waterpomp keerringen - Afbeelding 3

Waterpomp keerringen

Merk: 65

S.163421

Gewicht: 1.50Kg
Voorraadcontrole
Product specificaties bekijken
up
down
Bekijk geschikt voor Bekijk oem-onderdeelnummers
Product specificaties

Specificaties

Sparex
Binnenkant Ø (mm)
18
Buitenkant Ø (mm)
23
Dikte (mm)
2.5
erp_barcode_128
S.163421
erp_barcode_ean13
5045161634218
Merk
Sparex
Tariff Code
8708299000
Geschikt voor merk/model

Geschikt voor merk/model

Deutz Fahr
AGRICULTURAL TRACTOR: - DX7 SERIES, DX7.10, AGRICULTURAL TRACTOR: - 06 SERIES, 10006, 13006, 4006, 5206, 6206, 6806, 7206, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX SERIES, DX 80, DX 85, DX 86, DX 90, DX 92, DX110, DX120, DX145, DX160, AGRICULTURAL TRACTOR: - 07 SERIES, 4507, 5207, 6207, 6507, 7007, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPRIMA SERIES, AGROPRIMA 4.31, AGROPRIMA 4.51, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROSTAR SERIES, AGROSTAR 4.61, AGROSTAR 4.68, AGROSTAR 4.71, AGROSTAR 4.78, AGROSTAR 6.08, AGROSTAR 6.11, AGROSTAR 6.21, AGROSTAR 6.28, AGROSTAR 6.31, AGROSTAR 6.38, AGROSTAR 6.61, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROTRON SERIES, AGROTRON 100, AGROTRON 100 MK3, AGROTRON 105, AGROTRON 105 MK3, AGROTRON 106 MK3, AGROTRON 110, AGROTRON 120, AGROTRON 150, AGROTRON 4.70 MK1, AGROTRON 4.80 MK1, AGROTRON 4.85 MK1, AGROTRON 4.90 MK1, AGROTRON 4.95 MK1, AGROTRON 6.00 MK1, AGROTRON 6.01 MK1, AGROTRON 6.05 MK1, AGROTRON 6.15 MK1, AGROTRON 6.20 MK1, AGROTRON 6.30 MK1, AGROTRON 6.45 MK1, AGROTRON 80, AGROTRON 80 MK3, AGROTRON 85 MK3, AGROTRON 90, AGROTRON 90 MK3, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX3 SERIES, DX3.10SC, DX3.10VC, DX3.30SC, DX3.30VC, DX3.50SC, DX3.50VC, DX3.60SC, DX3.60VC, DX3.65SC, DX3.65VC, DX3.70SC, DX3.70VC, DX3.75VC, DX3.80SC, DX3.90SC, DX3.90VC, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX4 SERIES, DX4.10, DX4.30, DX4.50, DX4.70, AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROXTRA SERIES, AGROXTRA 3.57, AGROXTRA 4.07, AGROXTRA 4.17, AGROXTRA 4.47, AGROXTRA 4.57, AGROXTRA 6.07, AGROXTRA 6.17, AGRICULTURAL TRACTOR: - DX6 SERIES, DX6.05, DX6.10, DX6.30, DX6.50, COMBINE HARVESTER: - 4000 SERIES, 4065 TOPLINER, 4068 TOPLINER, 4075 TOPLINER, COMBINE HARVESTER: - 5000 SERIES, 5670
Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX7 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX7 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX7.10DX7.10Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - 06 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - 06 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr 1000610006Deutz FahrDeutz Fahr 1300613006Deutz FahrDeutz Fahr 40064006Deutz FahrDeutz Fahr 52065206Deutz FahrDeutz Fahr 62066206Deutz FahrDeutz Fahr 68066806Deutz FahrDeutz Fahr 72067206Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX 80DX 80Deutz FahrDeutz Fahr DX 85DX 85Deutz FahrDeutz Fahr DX 86DX 86Deutz FahrDeutz Fahr DX 90DX 90Deutz FahrDeutz Fahr DX 92DX 92Deutz FahrDeutz Fahr DX110DX110Deutz FahrDeutz Fahr DX120DX120Deutz FahrDeutz Fahr DX145DX145Deutz FahrDeutz Fahr DX160DX160Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - 07 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - 07 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr 45074507Deutz FahrDeutz Fahr 52075207Deutz FahrDeutz Fahr 62076207Deutz FahrDeutz Fahr 65076507Deutz FahrDeutz Fahr 70077007Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPRIMA SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROPRIMA SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROPRIMA 4.31AGROPRIMA 4.31Deutz FahrDeutz Fahr AGROPRIMA 4.51AGROPRIMA 4.51Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROSTAR SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROSTAR SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 4.61AGROSTAR 4.61Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 4.68AGROSTAR 4.68Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 4.71AGROSTAR 4.71Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 4.78AGROSTAR 4.78Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.08AGROSTAR 6.08Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.11AGROSTAR 6.11Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.21AGROSTAR 6.21Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.28AGROSTAR 6.28Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.31AGROSTAR 6.31Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.38AGROSTAR 6.38Deutz FahrDeutz Fahr AGROSTAR 6.61AGROSTAR 6.61Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROTRON SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROTRON SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 100AGROTRON 100Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 100 MK3AGROTRON 100 MK3Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 105AGROTRON 105Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 105 MK3AGROTRON 105 MK3Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 106 MK3AGROTRON 106 MK3Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 110AGROTRON 110Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 120AGROTRON 120Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 150AGROTRON 150Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 4.70 MK1AGROTRON 4.70 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 4.80 MK1AGROTRON 4.80 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 4.85 MK1AGROTRON 4.85 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 4.90 MK1AGROTRON 4.90 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 4.95 MK1AGROTRON 4.95 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.00 MK1AGROTRON 6.00 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.01 MK1AGROTRON 6.01 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.05 MK1AGROTRON 6.05 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.15 MK1AGROTRON 6.15 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.20 MK1AGROTRON 6.20 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.30 MK1AGROTRON 6.30 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 6.45 MK1AGROTRON 6.45 MK1Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 80AGROTRON 80Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 80 MK3AGROTRON 80 MK3Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 85 MK3AGROTRON 85 MK3Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 90AGROTRON 90Deutz FahrDeutz Fahr AGROTRON 90 MK3AGROTRON 90 MK3Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX3 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX3 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX3.10SCDX3.10SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.10VCDX3.10VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.30SCDX3.30SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.30VCDX3.30VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.50SCDX3.50SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.50VCDX3.50VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.60SCDX3.60SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.60VCDX3.60VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.65SCDX3.65SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.65VCDX3.65VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.70SCDX3.70SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.70VCDX3.70VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.75VCDX3.75VCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.80SCDX3.80SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.90SCDX3.90SCDeutz FahrDeutz Fahr DX3.90VCDX3.90VCDeutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX4 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX4 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX4.10DX4.10Deutz FahrDeutz Fahr DX4.30DX4.30Deutz FahrDeutz Fahr DX4.50DX4.50Deutz FahrDeutz Fahr DX4.70DX4.70Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - AGROXTRA SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - AGROXTRA SERIESDeutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 3.57AGROXTRA 3.57Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 4.07AGROXTRA 4.07Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 4.17AGROXTRA 4.17Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 4.47AGROXTRA 4.47Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 4.57AGROXTRA 4.57Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 6.07AGROXTRA 6.07Deutz FahrDeutz Fahr AGROXTRA 6.17AGROXTRA 6.17Deutz FahrDeutz Fahr AGRICULTURAL TRACTOR: - DX6 SERIESAGRICULTURAL TRACTOR: - DX6 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr DX6.05DX6.05Deutz FahrDeutz Fahr DX6.10DX6.10Deutz FahrDeutz Fahr DX6.30DX6.30Deutz FahrDeutz Fahr DX6.50DX6.50Deutz FahrDeutz Fahr COMBINE HARVESTER: - 4000 SERIESCOMBINE HARVESTER: - 4000 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr 4065 TOPLINER4065 TOPLINERDeutz FahrDeutz Fahr 4068 TOPLINER4068 TOPLINERDeutz FahrDeutz Fahr 4075 TOPLINER4075 TOPLINERDeutz FahrDeutz Fahr COMBINE HARVESTER: - 5000 SERIESCOMBINE HARVESTER: - 5000 SERIESDeutz FahrDeutz Fahr 56705670
Oem onderdeelnummers

Oem onderdeelnummers

Deutz Fahr
01171586
Catalogus pagina's

Catalogus pagina's

Dit product komt niet voor in gedrukte sparex-catalogi